Po ankiecie

Ogromnie dziękuję wszystkim, którzy poświęcili chwilę czasu na wypełnienie ankiety dla czytelników tej strony. Liczba odpowiedzi przeszła moje oczekiwania. Wszystkie były dla mnie bardzo cenne (no dobra, te z samymi maksymalnymi ocenami nieco mniej, ale za to bardzo przyjemne :)). Ukryty cel, który stał za ankietą, spalił na panewce, choć stało się tak z korzyścią dla Czytelników 😉

Czytaj dalej

Ankieta dla czytelników „szponów”

Strona „W szponach rugby” jest w sieci od ponad trzech lat. Nie robię tego zawodowo, wiele rzeczy robię kierując się tylko intuicją i chciałbym sprawdzić, czy gdzieś nie błądzę. Będę więc wdzięczny za poświęcenie pięciu minut i wypełnienie krótkiej ankiety (około 10 pytań), dostępnej pod adresem https://forms.gle/jon5FGBAZwwYCgV7A. Za odpowiedzi z góry bardzo dziękuję, każda będzie dla mnie bardzo cenna.

Czytaj dalej

Po ankiecie

Przede wszystkim bardzo dziękuję tym, którzy zdecydowali się ankietę wypełnić, bo otrzymane wypowiedzi są dla mnie bardzo cenne. Dziękuję też za głosy wpierające moją robotę, które przy okazji się pojawiły i stanowią doskonałą motywację, aby to wszystko kontynuować. Nie planowałem publikacji żadnego podsumowania, ale ponieważ ankiety były całkowicie anonimowe, a ja chciałbym kilka uwag skomentować (choć oczywiście nie wszystkie), muszę to zrobić w ten sposób. Stąd ten króciutki tekst.

Czytaj dalej

Prośba o wypełnienie ankiety

Minął rok od powstania „szponów”. Miałem jakiś pomysł na to, jak mają one wyglądać, ale nie wiem, czy moja wizja strony odpowiada Wam, czytelnikom. Z tej okazji mam prośbę o wypełnienie króciutkiej (tylko pięć pytań) ankiety. Co prawda redakcja jest jednoosobowa, musi ogarniać to zarówno technicznie, jak i znaleźć czas na pisanie (nie mówiąc o czytaniu i oglądaniu), ale jeśli jakieś wskazania będą się powtarzać, może uda mi się je wdrożyć 🙂 Wszystkim, którzy poświęcą chwilę, bardzo dziękuję. Adres ankiety: https://forms.gle/m1FY5n762NZ12Rtx8.

Czytaj dalej